Souffle 120ml
krém na vlasy pro oddělení vln 120ml

Nabízíme lehký, našlehaný krém label.m Souffle pro sexy oddělené vlny. Určený pro všechny typy vlasů hebké na dotek s pružnou strukturou!
Souffle 120ml
Další obrázky
Kód: 600135
395 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks

Souffle 120ml
krém na vlasy pro oddělení vln 120ml

label.m Souffle 120ml lehký, našlehaný krém pro sexy oddělené vlny. Určený pro všechny typy vlasů hebké na dotek s pružnou strukturou!

Profesionální velmi kvalitní přípravek pro sexy oddělené vlny label.m Souffle určen k použití v kadeřnických salonech i domácnostech.

Specifikace:

• Vytváří volné, přirozené vlny nebo okamžitý objem 

• Skutečně originální směs božského másla ze semínek Cupuaçu pro hebké vlasy a lanolin pro strukturu - vyživuje a chrání

!!!  Neobsahuje sulfáty a chlorid sodný !!!

Parametry a složení
Značkalabel.m
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce label.m

Label.m je módou inspirovaná profesionální vlasová kosmetika vyvinutá profesionálními stylisty uměleckého týmu kadeřníků v čele s Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck. Posláním značky label.m je inspirovat a vychovávat ke kreativitě a individualitě.

Filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od šamponů, kondicionérů, přípravků pro suchý a mokrý hair styling, tak i vybavení a další pomůcky, které ocení především kadeřníci, kadeřnické salóny a zákazník, pokud si zakoupí kadeřnické přípravky s logem label.m také domů.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018