Proč nakupovat u nás?

Záruka vrácení peněz - 30 dnů na vrácení 

Jelikož si za svými produkty stojíme, nabízíme svým zákazníkům nadstandardní lhůtu pro vrácení nepoužitého zboží. Odstoupit od smlouvy lze do 30 dnů, a to i bez udání důvodu.

K odstoupení od smlouvy můžete využít tento formulář. Více informací naleznete v našich obchodních podmínkách.

Pouze originální produkty

Všechny produkty, které nabízíme, odebíráme pouze u certifikovaných dodavatelů. Tímto krokem vylučujeme jakékoli možnosti, abychom naskladnili zboží horší kvalitě, nebo pochybného původu. Parfémy z naší nabídky tedy pocházejí od stejných dodavatelů, kteří dodávají do klasických kamenných obchodů.

Na rozdíl od kamenných parfumerií pracujeme s minimálními maržemi a nemusíme navíc platit drahé nájmy v obchodních centrech. Navíc oproti kamenným parfumeriím pracujeme s více produkty a díky vyšším odběrům se dostáváme také na nižší nákupní ceny.

Jako garance kvality našich produktů může sloužit více než 4000 recenzí na portále Heureka.cz, kde se naše hodnocení pohybuje stále nad 95%.

 

Bleskové doručení

Skladové položky vychystáme, zabalíme a expedujeme nejpozději do 24 hodin od objednání. U zboží, které se nachází na našem externím skladu, garantujeme expedici do 48h od objednání. Všechny produkty pečlivě balíme do bublinkových fólií a krabici vysteleme, aby k Vám zboží dorazilo v naprostém pořádku.

Výdejní místo v centru Prahy

Kamenná pobočka v centru Prahy přímo na zastávce metra Jiřího z Poděbrad, linky A, ve které si můžete vyzvednout svou objednávku, zároveň slouží také jako prodejna a showroom novinek. Najdete zde širokou škálu našich produktů i testerů k vyzkoušení a ovonění. Náš vyškolený personál Vám rád pomůže se správným užíváním produktů, nebo s výběrem vhodného dárku třeba pro Vaše známé. Přijďte se přesvědčit každý všední den od 9°°-18°°.

Kontakt: Lucemburská 8, Praha. Tel.: 226236226.