Mont Blanc Femme Individuelle W EDT 75ml
toaletní voda 75ml

Dámské toaletní vody Mont Blanc Femme Individuelle jsou sexy, smyslné, lahodné, překvapivé a výjimečné v každém ohledu, stejně jako jejich nositelky.
Mont Blanc Femme Individuelle
Další obrázky
Varianta: 75ml
708 Kč
Zvolte variantu
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:02001522
531 Kč
Skladem 1 ks
Kód:100571
708 Kč
Kód: 100571
708 Kč

Mont Blanc Femme Individuelle W EDT 75ml
toaletní voda 75ml

Dámská toaletní voda Mont Blanc Femme Individuelle EDT 75ml je sexy, smyslná, lahodná, překvapivá a výjimečná v každém ohledu, stejně jako její nositelka. Mont Blanc Femme Individuelle je zvláštní kombinace kyselého rybízu, pepřové pronikavosti a vanilkové sladkosti.

Žena, která Mont Blanc Femme Individuelle používá, nikdy nenásleduje jiné. Jiní následují ji. Tato žena instinktivně mění pravidla a na své cestě boří předsudky. Žije podle vlastních pravidel, miluje podle vlastních norem a ráda dělá věci tak, jak to nikdo neočekává. Mont Blanc Femme Individuelle je mimořádně ženská.

Mont Blanc je značka krásných věcí, nadčasové estetiky. Tradiční kvalita zpracování přináší nejen funkční krásu, ale má i svého ducha. Předměty trvalé hodnoty získávají s časem osobní hodnotu pro svého majitele a stávají se součástí jeho identity, kulturního životního stylu.

Vůně Mont Blanc Femme Individuelle byla uvedena na trh v roce 2004.

Parametry a složení
Složení
Hlavaoleandr, červený rybíz
Srdcerůže, lotos
Základambra, vanilka, pižmo
ZnačkaMont Blanc
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Mont Blanc

Jedinečné a osobité parfémy Mont Blanc vycházejí z modelu zakladatelů společnosti už déle jak 100 let. Všechny řady výrobků společnosti Mont Blanc jsou limitované a omezené. Tím si společnost Mont Blanc udržuje punc jedinečnosti a předává jej výrobky na své zákazníky.

Osobité a jedinečné parfémy Mont Blanc

Parfémy Mont Blanc jsou stejně tak jedinečné a osobité, jako originální a působivé. Každý parfém Mont Blanc je uměleckým dílem.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018