Gucci Rush W EDT 75ml
toaletní voda 75ml

Dámské toaletní vody Gucci Rush je orientálně květinová vůně, která Vás zasáhne jako násilný polibek ze zakázaného místa, opojný a tajemný.
Zdarma
Gucci Rush
Další obrázky
Varianta: 75ml
1 764 Kč
Zvolte variantu
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:03000314
1 105 Kč
Skladem 1 ks
Kód:100347
Zdarma
1 764 Kč
Kód: 100347
1 764 Kč

Gucci Rush W EDT 75ml
toaletní voda 75ml

Dámská toaletní voda Gucci Rush EDT 75ml je orientálně květinová vůně, která Vás zasáhne jako násilný polibek ze zakázaného místa, opojný a tajemný. Rush v překladu znamená úprk, zásah, náhlý příjemný pocit vyvolaný drogou.

Gucci Rush je síla a rychlost vody, krve, emocí, je to euforie, had, démon i milenec. Vůně za hranicí moderny, nadčasová, navazující na nový styl stanovený oběma verzemi světově úspěšné Gucci Envy.

Náročné ženy všech věkových kategorií, které dokáží ocenit kvalitu a originalitu si rozhodně zamilují vůni Gucci Rush. Ženy, které vědí co chtějí. Pro ženy, které vědí, co chtějí, a dokáží projevit své city a vzrušení.

Vůně Gucci Rush byla uvedena na trh v roce 1999.

Parametry a složení
Složení
Hlavagardenie, frezie
Srdcevanilka, růže, jasmín
Základpačuli, vetiver
ZnačkaGucci
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Gucci

Dnes již klasické italské parfémy Gucci levně, které přinášejí typickou italskou lehkost a smyslnost. Parfémy Gucci se vyznačují erotizující vůní, spojenou s luxusem a složitostí. S parfémy Gucci se snadno snatene přitažlivými a to díky eshopu Parfemy SP levně, nejlevněji.

Dámské a pánské parfémy a toaletní vody Gucci

Vyberte si z bohaté nabídky na Parfemy SP dámské parfémy Gucci nebo pánské parfémy Gucci. Nabídku doplňujeme také o toaletní vody Gucci.

 

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018