Bvlgari pour Homme EDT 50ml M
toaletní voda 50ml

Pánské toaletní vody Bvlgari pour Homme jsou skvostné vůně odlišující se od ostatních díky přítomnosti čajových tónů v jejím složení.
Bvlgari pour Homme
Další obrázky
Varianta: 50ml
634 Kč
Zvolte variantu
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:200379
1 071 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:200380
634 Kč
Kód: 200380
634 Kč

Bvlgari pour Homme EDT 50ml M
toaletní voda 50ml

Pánská toaletní voda Bvlgari pour Homme EDT 50ml je skvostná vůně odlišující se od ostatních díky přítomnosti čajových tónů v jejím složení. Jedná se o svěží ovocnou vůni s lehkou příměsí kořenitých prvků pro sebejisté může, kteří se nebojí být jiní než ostatní a chtějí to dát naobdiv.

Bvlgari pour Homme je charakterizována svěžími tóny citrusů a čaje darjeeling, kořeněným srdcem mísícím tóny pepře, růžového dřeva a guajaku. Základ této dokonalé souhry tónů tvoří dubové dřevo a fazole Tonka pro pocit jedinečnosti.

Parametry a složení
Složení
Hlavačaj darjeeling, leknín
Srdcečerný pepř, guajakové dřevo
Základprůsvitná ambra, pižmo
UrčeníPro muže
ZnačkaBvlgari
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Bvlgari

Původ značky Bulgari je v malé vesničce v oblasti Epirus v Řecku, kde zakladatel rodiny, Sotirio, vytvářel vzácné rytiny ze stříbra. V roce 1992 spojila značka Bulgari svou tvorbu šperků, módních doplňků a hodinek s výrobou exkluzivních parfémů, zahájenou Eau Parfumée au thé vert. Mnoho věcí se v průběhu doby změnilo a dnes má Bulgari exkluzivní obchody v největších městech po celém světě. Filosofie, která stojí při zrodu každého výtvoru, zrozená ze stylistické studie charakterizované inovací tvarů a vzorů, podtrhující styl a eleganci dnešních žen a mužů však zůstala nezměněna.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018