Bvlgari Omnia Amethyste W EDT 65ml
toaletní voda 65ml

Dámské toaletní vody Bvlgari Omnia Amethyste jsou nová květinová vůně inspirovaná hrou barev odrážejících se od vybroušených ploch ametystu.
Bvlgari Omnia Amethyste
Další obrázky
Varianta: 65ml
1 016 Kč
Zvolte variantu
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:02000186
600 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:02000064
766 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:100083
1 016 Kč
Kód: 100083
1 016 Kč

Bvlgari Omnia Amethyste W EDT 65ml
toaletní voda 65ml

Dámská toaletní voda Bvlgari Omnia Amethyste EDT 65ml je nová květinová vůně inspirovaná hrou barev odrážejících se od vybroušených ploch ametystu.

Bvlgari Omnia Amethyste představuje elegantní a rafinovanou kompozici určenou dívce či mladé ženě, která vyjadřuje své "já" prostřednictvím tajemné a přece mimořádně svěží vůně.

Svůj osobitý půvab nachází Bvlgari Omnia Amethyste v propojení čistých a upřímných tónů. Ametyst coby symbol vyrovnanosti jí vkládá do vínku ušlechtilou duši plnou půvabu a harmonie.

Parametry a složení
Složení
HlavaRůžový grapefruit, míza
SrdceBulharská růže
ZákladOtočník, vzácná dřeva
ZnačkaBvlgari
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Bvlgari

Původ značky Bulgari je v malé vesničce v oblasti Epirus v Řecku, kde zakladatel rodiny, Sotirio, vytvářel vzácné rytiny ze stříbra. V roce 1992 spojila značka Bulgari svou tvorbu šperků, módních doplňků a hodinek s výrobou exkluzivních parfémů, zahájenou Eau Parfumée au thé vert. Mnoho věcí se v průběhu doby změnilo a dnes má Bulgari exkluzivní obchody v největších městech po celém světě. Filosofie, která stojí při zrodu každého výtvoru, zrozená ze stylistické studie charakterizované inovací tvarů a vzorů, podtrhující styl a eleganci dnešních žen a mužů však zůstala nezměněna.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018