Bvlgari Aqva Pour Homme Marine M EDT 100ml TESTER
toaletní voda tester 100ml

Nabízíme pánské toaletní vody Bvlgari Aqva Marine, které jsou vytvořeny pro muže, jenž si cení své schopnosti sebeovládání a jasné mysli.
Doprodej
Sleva
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine M EDT 100ml TESTER
Další obrázky
Kód: 202797
843 Kč
Dostupnost:
U dodavatele - expedice do 48h

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine M EDT 100ml TESTER
toaletní voda tester 100ml

Pánská toaletní voda Bvlgari Aqva Marine EDT 100ml TESTER je další z řady skvostných vůní Bvlgari, odlišující se od ostatních - tentokrát díky přítomnosti mořské trávy Posidonie. S Bvlgari Aqva Marine se vydáte na cestu k poznání bohatých tajemství podvodního světa, zářícího jako vzácný kámen akvamarín, jehož jméno vzniklo z latinského označení mořské vody.

Pableskující modrozelený odstín symbolizuje svěžest, čistotu a průzračnost jednoho ze čtyř základních elementů - vody. Tato jiskřivá, pozitivními emocemi vibrující vůně představuje neodolatelné spojení smyslnosti a elegance. Bvlgari Aqva Marine je vytvořena pro muže, kteří si cení své schopnosti sebeovládání a jasné mysli.

Parametry a složení
Složení
Hlavaneroli, grapefruit
Základbílý cedr
Srdceposidonie, míza, květ rozmarýnu
ZnačkaBvlgari
TesterAno
Typ flakónutester
UrčeníPro muže
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Bvlgari

Původ značky Bulgari je v malé vesničce v oblasti Epirus v Řecku, kde zakladatel rodiny, Sotirio, vytvářel vzácné rytiny ze stříbra. V roce 1992 spojila značka Bulgari svou tvorbu šperků, módních doplňků a hodinek s výrobou exkluzivních parfémů, zahájenou Eau Parfumée au thé vert. Mnoho věcí se v průběhu doby změnilo a dnes má Bulgari exkluzivní obchody v největších městech po celém světě. Filosofie, která stojí při zrodu každého výtvoru, zrozená ze stylistické studie charakterizované inovací tvarů a vzorů, podtrhující styl a eleganci dnešních žen a mužů však zůstala nezměněna.

Produkt nebyl hodnocen