Treatment Shampoo 1000ml
ošetřující šampon pro barvené a chemicky upravené vlasy 1000ml

Nabízíme ošetřující a léčivý šampón label.m Treatment Shampoo určený pro barvené a chemicky upravované vlasy, dostatečně lehký pro každodenní použití.
Treatment Shampoo 1000ml
Další obrázky
Kód: 600166
575 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks

Treatment Shampoo 1000ml
ošetřující šampon pro barvené a chemicky upravené vlasy 1000ml

label.m Treatment Shampoo 1000ml je ošetřující a léčivý šampón určený pro barvené a chemicky upravované vlasy, dostatečně lehký pro každodenní použití.

Profesionální velmi kvalitní přípravek na barvené a chemicky upravované vlasy label.m Treatment Shampoo je určen pro použití v kadeřnických salonech i domácnostech.

Specifikace:

• Nabitý vitamíny B5, H a E obnovující sílu a vlhkost vlasu zevnitř

• Zpevňuje a dodává lesk

!!! Neobsahuje chlorid sodný !!!
 

 

Parametry a složení
Značkalabel.m
Typ vlasůBarvené vlasy
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce label.m

Label.m je módou inspirovaná profesionální vlasová kosmetika vyvinutá profesionálními stylisty uměleckého týmu kadeřníků v čele s Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck. Posláním značky label.m je inspirovat a vychovávat ke kreativitě a individualitě.

Filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od šamponů, kondicionérů, přípravků pro suchý a mokrý hair styling, tak i vybavení a další pomůcky, které ocení především kadeřníci, kadeřnické salóny a zákazník, pokud si zakoupí kadeřnické přípravky s logem label.m také domů.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018