Travalo Classic HD - Pink & Silver Set (free pink carry case)
sada plnitelných flakonů s pouzdrem zdarma 5 ml

Nabízíme revoluční plnitelné rozprašovače Travalo Excel Pink&Silver SET, které vám umožní snadné, rychlé a pohodlné používání vašeho oblíbeného parfému kdykoli a kdekoli. Rozprašovače Travalo Excel Pink&Silver SET mají patentovaný systém, d
Travalo Classic HD - Pink & Silver Set  (free pink carry case)
Další obrázky
Kód: 202109
497 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks

Travalo Classic HD - Pink & Silver Set (free pink carry case)
sada plnitelných flakonů s pouzdrem zdarma 5 ml

Nabízíme jedinečnou sadu Travalo Excel Pink&Silver SET (with carry case).

Obsah setu:

  • 1x Travalo Excel - růžové (obsah 5ml)
  • 1x Travalo Excel - stříbrné (obsah 5ml)
  • 1x Kožené pouzdro

 

Travalo Excel je revoluční plnitelný rozprašovač, který vám umožní snadné, rychlé a pohodlné používání vašeho oblíbeného parfému kdykoli a kdekoli. Díky jeho patentovanému systému jej naplníte během několika sekund.

Neobsahuje žádné skleněné části, takže na rozdíl od jiných rozprašovačů nebo flakonů vám může Travalo Excel bezpečně spadnout na beton, tvrdé podlahy nebo dlaždice, aniž by se rozbilo a nadělalo nepořádek.

Jednou z dalších výhod je, že si Travalo Excel můžete bez obav vzít i na palubu letadla, má totiž unikátní systém pro regulaci tlaku, který zajišťuje, že se Travalo Excel přizpůsobuje měnícím se tlakům vzduchu během letu.

Parametry a složení
ZnačkaTravalo
UrčeníUnisex
BarvaRůžová a stříbrná
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Travalo

Už Vás nebaví nošení velkých skleněných flakónů, které Vám zabírají v kabelce zbytečně moc místa? Pak využijte naši nabídku a pořiďte si Travalo. Travalo je plnitelný rozprašovač parfému, který Vám dovolí mít svůj oblíbený parfém stále s sebou, aniž by byla Vaše kabelka zatížena. Jednoduše ho nasadíte na parfémovou láhev s odnímatelnou hlavicí, párkrát stlačíte, Travalo se tak naplní a je připraveno k použití. Nemusíte ani propadat obavám, že Vám vůně nečekaně dojde. Integrovaný indikátor, který má podobu okénka, Vás totiž včas upozorní, kolik vůně ještě zbývá, než budete muset Travalo opět naplnit. Travalo měří pouhých 8 cm, váží 13 g, umožňuje až 50 aplikací Vaší nejmilejší vůně a díky materiálu, z kterého je vyrobeno (hliník), nehrozí poškození při pádu na zem. Mezi jeho další výhody patří, že ho skutečně můžete vzít s sebou kamkoli, i do letadla, jelikož je vybaveno unikátním systémem pro regulaci tlaku. Travalo si zkrátka hned zamilujete a stane se Vaším věrným společníkem.

Vyrábí se v několika barevných provedeních. Travalo mohou používat jak muži, tak ženy. Výhodou tohoto rozprašovače je jeho lehkost a odolnost vůči nárazu. Vejde se do každé kabelky či cestovního kufru. Na straně lahvičky naleznete průhledné okénko, ve kterém můžete vidět množství spotřebovaného parfému.

Produkt nebyl hodnocen