Protein Spray 250ml/proteinový sprej
proteinový vlasový sprej 250ml

Nabízíme proteinový sprej label.m Protein Spray který je nepostradatelný jelikož nahrazuje protein keratin, který se přirozeně vytrácí každý den.
Protein Spray 250ml/proteinový sprej
Další obrázky
Kód: 600126
376 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks

Protein Spray 250ml/proteinový sprej
proteinový vlasový sprej 250ml

label.m Protein Spray 250ml proteinový sprej, který je nepostradatelný jelikož nahrazuje protein keratin, který se přirozeně vytrácí každý den.

Profesionální velmi kvalitní přípravek nahrazující protein keratin label.m Protein Spray určen k použití v kadeřnických salonech i domácnostech.

Specifikace:

• Výtažek z bambusu dodává suchým vlasům vlhkost

• Vyrovnává pórovitost vlasů a připravuje je tak na styling a další úpravu

• Zatahuje kutikulu vlasu, výborný před rozčesáním mokrých vlasů po umytí - zabraňuje poškození vlasu hřebenem, ulamování konců, roztřepení

• Posiluje strukturu vlasu

• Chrání před tepelným poškozením, blednutím barvy a UV zářením

!!! Neobsahuje sulfáty a chlorid sodný !!!

Parametry a složení
Problém vlasůPoškozené vlasy
Značkalabel.m
Typ vlasůSuché vlasy
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce label.m

Label.m je módou inspirovaná profesionální vlasová kosmetika vyvinutá profesionálními stylisty uměleckého týmu kadeřníků v čele s Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck. Posláním značky label.m je inspirovat a vychovávat ke kreativitě a individualitě.

Filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od šamponů, kondicionérů, přípravků pro suchý a mokrý hair styling, tak i vybavení a další pomůcky, které ocení především kadeřníci, kadeřnické salóny a zákazník, pokud si zakoupí kadeřnické přípravky s logem label.m také domů.

Produkt nebyl hodnocen