PIZ BUIN Wet Skin Spray SPF 15 150ml
kosmetika na opalování

Revoluční sprej na opalování Piz Buin Wet Skin byl navržen tak, aby byl účinný při použití na suchou i mokrou pokožku. Nemísí se s vodou na kůži, ale okamžitě proniká skrze ni. To umožňuje skvělá technologie Wet SkinTM.
PIZ BUIN Wet Skin Spray SPF 15 150ml
Další obrázky
Kód: 203195
254 Kč
Dostupnost:
U dodavatele - expedice do 48h

PIZ BUIN Wet Skin Spray SPF 15 150ml
kosmetika na opalování

Transparentní opalovací sprej spolehlivě chrání pokožku před UVA/UVB zářením. Obohacený o vitamin E předchází známkám stárnutí a zlepšuje vzhled pokožky. Nemastí, nelepí a nezanechává bílé stopy. Sprej Wet Skin dodává potřebnou hydrataci a zamezuje vysoušení pokožky a pleti. Neobsahuje parabeny, nanočástice a oxybenzony.  Snadno se nanáší.
Užívejte si svůj čas na slunci s jedinečným sprejem na opalování od Piz Buin!

Účinky:

  • chrání před UVA/UVB zářením (SPF15)
  • zamezuje spálení pokožky
  • zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a pokožky
  • hydratuje

Složení:

  • vitamin E – silný antioxidant, který chrání před volnými radikály, zlepšuje vzhled pleti/pokožky, chrání proti předčasnému stárnutí
  • Wet SkinTM technologie – umožňuje použití na suchou i mokrou pokožku

Typ pokožky/pleti:

Pro všechny typy pokožky a pleti.

Jak aplikovat:

Sprej rovnoměrně aplikujte před sluněním na mokrou nebo suchou pokožku. Nestříkejte přímo do obličeje. Při použití na obličej naneste sprej do dlaní a poté rozetřete. Vyhněte se kontaktu s očima.

Parametry a složení
ZnačkaPiz Buin
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Piz Buin

Značka PIZ BUIN pochází ze švýcarských Alp. Inspirací k jejímu vzniku byla neblahá zkušenost mladého studenta chemie Franze Greitera, kterého během výstupu na horu PIZ BUIN ošklivě spálilo slunce (1938). Proto se začal ve své malé laboratoři v domě rodičů zabývat experimenty s přípravky na ochranu pokožky před nepříznivými vlivy slunečního záření.

Výsledek jeho snah dostal jméno PIZ BUIN. Komu je určen? PIZ BUIN je vhodný pro všechny příznivce "outdoorových" aktivit (turistiky, lyžování), ale i milovníky odpočinku na plážích, u bazénů a je účinný i jako prevence při každodenním pohybu po ulicích měst. PIZ BUIN je zárukou nezbytné ochrany, kterou potřebujete při pobytu na slunci, a zároveň prostředkem k získání krásného a zdravého vzhledu.

PIZ BUIN podporuje i úspěšnou českou snowboardistku Ester Ledeckou!

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018