Piz Buin 1 Day Long Lotion SPF15 Kosmetika na opalování 100ml W
emulze urychlující opalování

Piz Buin 1 Day Long Lotion SPF15 Kosmetika na opalování 100ml W
Další obrázky
Kód: 203606
160 Kč
Dostupnost:
U dodavatele - expedice do 48h

Piz Buin 1 Day Long Lotion SPF15 Kosmetika na opalování 100ml W
emulze urychlující opalování

Medium Mléko na opalování Piz Buin 1-Day Long Lotion SPF15 je kosmetický přípravek na ochranu vaší pleti před slunečním zářením. Poskytuje dlouhodobý přísun hydratace a předchází vysoušení pokožky. Toto mléko na opalování je mimořádně odolné vůči vodě, potu, písku či otření do ručníku. Přípravek má lehkou konzistenci, která se dobře vstřebává a po aplikaci nebudete mít nepříjemný pocit mastnoty. Stačí jedna aplikace mléka denně a vaše pokožka bude dlouhodobě chráněna. Přípravek je extrémně odolný vůči vodě, vydrží až 6 hodin při střídavém pobytu ve vodě a na slunci. Speciální složení tohoto mléka na opalování působí jako pojivo mezi přípravkem a pokožkou. Stupeň fotostabilní ochrany před UVA a UVB zářením se během dne nemění. Vitamín E působí preventivně proti stárnutí pleti a udržuje ji zdravou a vyživenou. Poskytuje pleti dlouhodobou hydrataci a předchází vysoušení pleti sluncem. Obsahuje revoluční technologii Helioplex, která chrání pokožku před slunečním zářením. Dopřejte si zdravé a pohodlné slunění, bez nutnosti opakované aplikace přípravku! Aktivní látky: Vitamín E působí preventivně proti stárnutí pleti a udržuje ji zdravou a vyživenou.Technologie Helioplex chrání pokožku před slunečním zářením a zabraňuje jejímu vysušování.SPF15 chrání pokožku před slunečním zářením. Použití: Aplikujte na pokožku před sluněním v potřebném množství a důkladně rozetřete. Objem: 100 ml

Parametry a složení
UrčeníUnisex
ZnačkaPiz Buin
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Piz Buin

Značka PIZ BUIN pochází ze švýcarských Alp. Inspirací k jejímu vzniku byla neblahá zkušenost mladého studenta chemie Franze Greitera, kterého během výstupu na horu PIZ BUIN ošklivě spálilo slunce (1938). Proto se začal ve své malé laboratoři v domě rodičů zabývat experimenty s přípravky na ochranu pokožky před nepříznivými vlivy slunečního záření.

Výsledek jeho snah dostal jméno PIZ BUIN. Komu je určen? PIZ BUIN je vhodný pro všechny příznivce "outdoorových" aktivit (turistiky, lyžování), ale i milovníky odpočinku na plážích, u bazénů a je účinný i jako prevence při každodenním pohybu po ulicích měst. PIZ BUIN je zárukou nezbytné ochrany, kterou potřebujete při pobytu na slunci, a zároveň prostředkem k získání krásného a zdravého vzhledu.

PIZ BUIN podporuje i úspěšnou českou snowboardistku Ester Ledeckou!

Produkt nebyl hodnocen