Leave In Conditioner 60ml
kondicionér pro všechny typy vlasů 60ml

Nabízíme intenzivně vyživující a regenerační kondicionér label.m Leave-In Conditioner určený pro zachování svěží barvy barvených vlasů.
Leave In Conditioner 60ml
Další obrázky
Kód: 600075
190 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks

Leave In Conditioner 60ml
kondicionér pro všechny typy vlasů 60ml

label.m Leave-In Conditioner 60ml je neoplachovací kondicionér určený pro všechny typy vlasů s mimořádným hydratačním účinkem, pro každodenní ochranu.

Profesionální velmi kvalitní přípravek na všechny typy vlasů label.m  Leave-In Conditioner je určen pro použití v kadeřnických salonech i domácnostech.

Specifikace:

• Má vysoký obsah vitamínů a antioxidantů - skvělý pro péči o narušené ale i jemné vlasy

• Kombinace Aloe Vera a oleje z jojoby uzamyká vlhkost ve vlasu, uhlazuje, zpevňuje vlas

• Brání poletování a krepatění vlasu

• Perfektní pro fixaci vln

!!! Neobsahuje sulfáty a chlorid sodný !!!

Parametry a složení
Značkalabel.m
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce label.m

Label.m je módou inspirovaná profesionální vlasová kosmetika vyvinutá profesionálními stylisty uměleckého týmu kadeřníků v čele s Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck. Posláním značky label.m je inspirovat a vychovávat ke kreativitě a individualitě.

Filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od šamponů, kondicionérů, přípravků pro suchý a mokrý hair styling, tak i vybavení a další pomůcky, které ocení především kadeřníci, kadeřnické salóny a zákazník, pokud si zakoupí kadeřnické přípravky s logem label.m také domů.

Produkt nebyl hodnocen