label.m Neck Brush / Štětec k očištění krku
štětec k očištění krku

Nabízíme kvalitní profesionální kulaté kartáče na očistu krku label.m Neck Brush pro použití v salonech i domácnosti.
label.m Neck Brush / Štětec k očištění krku
Další obrázky
Kód: 600018
516 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks

label.m Neck Brush / Štětec k očištění krku
štětec k očištění krku

Kulatý kartáč na krk label.m Neck Brush je profesionální kartáč s rukojetí z měkké gumové podložky a se štětinami z super měkké kozí srsti sloužíci k očistě přebytečných chlupů z krku a obličeje. label.m Neck Brush je určrn pro profesionální použití a jeho rozsah byl schválen vítězkou mezinárodní soutěže stylistů Saschou Mascolo-Tabruckovou a jejím dynamickým uměleckým týmem. label.m Neck Brush byl testován v salonech, na podiích při kadeřnických show a také v zákulisí. Byl navržen tak, aby poskytoval nekompromisní kvalitu a profesionální dokonalost.

Specifikace:

• Přesný povrch bez ostrých hran

• Rukojeť z měkké gumové podložky pro maximálně snadné uchopení a kontrola během očisty krku a obličeje

• Štětiny ze super měkké kozí srsti sloužíci pro maximální komfort při očistě přebytečných chlupů

Parametry a složení
UrčeníUnisex
Značkalabel.m
VIDEO A OBRÁZKY
O značce label.m

Label.m je módou inspirovaná profesionální vlasová kosmetika vyvinutá profesionálními stylisty uměleckého týmu kadeřníků v čele s Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck. Posláním značky label.m je inspirovat a vychovávat ke kreativitě a individualitě.

Filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od šamponů, kondicionérů, přípravků pro suchý a mokrý hair styling, tak i vybavení a další pomůcky, které ocení především kadeřníci, kadeřnické salóny a zákazník, pokud si zakoupí kadeřnické přípravky s logem label.m také domů.

Produkt nebyl hodnocen