Jil Sander Sander For Men M EDT 125ml
toaletní voda 125ml

Pánské toaletní vody Jil Sander Sander for Men jsou vytvořeny pro silné, sebevědomé a přesto citlivé muže, kteří usilují o autenticitu a individualitu. Vůně Jil Sander Sander for Men byla uvedena na trh v roce 2000.
Jil Sander Sander For Men
Další obrázky
Varianta: 125ml
428 Kč
Zvolte variantu
Skladem > 5 ks
Kód:100713
428 Kč
Kód: 100713
428 Kč
SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY
Mohlo by se vám také líbit

Jil Sander Sander For Men M EDT 125ml
toaletní voda 125ml

Pánská toaletní voda Jil Sander Sander for Men EDT 125ml byla vytvořena pro silné, sebevědomé a přesto citlivé muže, kteří usilují o autenticitu a individualitu. Vůně Jil Sander Sander for Men odráží základní hodnoty samotné Jil Sander - energii, silnou vůli, rozhodnost a sílu. Je ztělesněním energie, která ovládá náš život.

Asymetrický flakon Jil Sander Sander for Men představuje okamžik energie uzavřený v čase, dynamický pohyb zmrazený v krystalicky průzračném skle, které kontrastuje s matným černým uzávěrem. Tento překvapivý design je dokonalým vyjádřením filozofie Jil Sander - dokonalá interakce barvy, tvaru a materiálu.

Vůně Jil Sander Sander for Men byla uvedena na trh v roce 2000.

Parametry a složení
Složení
Hlavabřečťan, máta
Srdcekoriandr, kardamom, pepř
Základcypřiš, santalové dřevo, červený cedr, kadidlo
UrčeníPro muže
ZnačkaJil Sander
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Jil Sander

Od počátku kariéry založení extravagantního butiku se módní návrhářka Jil Sander dostala do podvědomí svými parfémy které nesou její jméno, parfémy Jil Sander. Kariéra Jil Sander stále stoupá a její parfémy jsou velmi žádané pro svou orginalitu a jedinečný přístup.

Produkt nebyl hodnocen