Jacomo De Jacomo M EDT 100ml
toaletní voda 100ml

Pánské toaletní vody Jacomo de Jacomo vás doslova pohltí svou úžasnou kompozicí. Vůně Jacomo de Jacomo byla uvedena na trh v roce 1980.
Jacomo De Jacomo M EDT 100ml
Další obrázky
Kód: 202212
496 Kč
Dostupnost:
Skladem 4 ks

Jacomo De Jacomo M EDT 100ml
toaletní voda 100ml

Pánská toaletní voda Jacomo de Jacomo EDT 100ml vás doslova pohltí svou úžasnou kompozicí, v níž naleznete neobyčejné ingredience, jako kardamom, šalvěj, brambořík, větvičník ze švestky, cypřiš či kosatec. Jedná se o orientálně-dřevitou vůní, která jedinečným způsobem dotvoří váš outfit.

Dopřejte si výjimečný zážitek a staňte se neodolatelným společníkem. Kouzlu pánské toaletní vody Jacomo de Jacomo podlehnete vy i vaše okolí. Povolte uzdu své fantazii a buďte nezávislý.

Vůně Jacomo de Jacomo byla uvedena na trh v roce 1980.

Parametry a složení
Složení
Hlavagalbanum, levandule, kardamom, limeta, grapefruit, šalvěj
Základpačuli, větvičník ze švestky, cypřiš, cedr, kosatec, pižmo
Srdcerůžové dřevo, pelargonie, skořice, hřebíček, kmín, brambořík
ZnačkaJacomo
UrčeníPro muže
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Jacomo

Značka parfémů Jacomo se zrodila v roce 1968, kdy Američan James Kaplan a francouzský pianista Gerard Courtin založili prestižní obchod s koženým zbožím na 5th Avenue v New Yorku. Roku 1970 byl uveřejněn první parfém Eau Cendrée a hned o rok později Chicane. Jacomo si dává záležet nejen na obsahu parfému, ale klade důraz i na obal a flakony, ve kterých jsou parfémy Jacomo nabízeny. Pánská vůně s názvem Jacomo De Jacomo získala ocenění FIFI Awards za nejlépe provedené balení parfému. Flakony parfémů Jacomo mají vždy jedinečný design.

Produkt nebyl hodnocen