Davidoff Hot Water M EDT 110ml
toaletní voda 110ml

Nabízíme pánské toaletní vody Davidoff Hot Water pro muže, která doslova nadchnou svou orientální a kořeněnou vůní.
Davidoff Hot Water
Další obrázky
Varianta: 110ml
522 Kč
Zvolte variantu
Skladem 1 ks
Kód:100162
522 Kč
Kód: 100162
522 Kč

Davidoff Hot Water M EDT 110ml
toaletní voda 110ml

Představujeme vám pánskou toaletní vodu Davidoff Hot Water EDT 110ml, která doslova nadchne svou orientální a kořeněnou vůní. Tato svůdná toaletní voda s nábojem erotiky se stala protipólem svěží vůně Davidoff Cool Water, která sklidila rovněž neobyčejný úspěch.

Ve společnosti pánské toaletní vody Davidoff Hot Water pocítíte skutečnou rozkoš. Nechte se svést touto smyslnou vůní, jenž podtrhne vaši mužnost. Vášeň, touha, vzrušení, přirozený sex-appeal, charisma, intuice a tajemství, to jsou hlavní zbraně toaletní vody Davidoff Hot Water, které nelze odolat. Ohnivě rudý flakón vůni dokonale doplňuje. 

Davidoff Hot Water je novinkou pro rok 2009.

 

Parametry a složení
Složení
Hlavaabsint, pelyněk, bazalka
Srdcepaprička, pačuli, nové koření
Základsturač, benzoin
UrčeníPro muže
ZnačkaDavidoff
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Davidoff

Parfémy Davidoff jsou svěží, energické a naprosto jedinečné svou originalitou. Nespoutané Parfémy Davidoff jsou určeny především lidem, kteří vyhledávají přesně tyto vlastnosti a charakterizují se, jako lidé se svěží a nespoutanou energií.

Davidoff okamžitě uchvátil

Od dob co Davidoff uchvátil svět parfémů svým prvním modelem, upoutal svět parfémů naprosto dokonalými modely, které si našly své místo na trhu.

Dámské a pánské parfémy Davidoff

V nabídce eshopu Parfémy SP jsou vyhledávané, klasické a originální dámské parfémy Davidoff, pánské parfémy a Unisex parfémy Davidoff.

 

Produkt nebyl hodnocen