Culti

Značka Culti patří k fenoménům mezi osvěžovači vzduchu. Jedinečné vůně luxusní italské značky Culti jsou právem jedny z nejoblíbenějších na trhu. Dokonale provoní vaše domovy i kanceláře. Vyvážené kompozice zahrnují ty nejkvalitnější ingredience a zcela bez ostychu se řadí mezi špičku italského parfumářství.

Mnoho nápadů vznikne často úplnou náhodou nebo jako sekundární produkt nějaké činnosti. Prvotní historie značky Culti se začíná psát v roce 1988, kdy se masověji začalo experimentovat s různými metodami provonění prostoru. A právě tehdy přišla společnost Culti s originálním a zároveň revolučním nápadem. Inspirace přitom vznikla celkem náhodou, když si italští návrháři spojili schopnost ratanu absorbovat vodu, která se následně vypařila, ale dodala ratanu ideální pružnost a schopnost tvarování. Právě při pohledu na proutěné ratanové a bambusové koše je napadlo spojit exotickou dřevinu s vůněmi.

Výsledek byl pozoruhodný. Dřevo prokázalo schopnost skvěle absorbovat vůni a následné vypařování do okolního prostředí dokázalo prostor příjemně a zcela přirozeně provonět. Přesto nebyli v Culti ještě úplně spokojeni a klasické květinové vůně se nesetkali s přílišným nadšením. Tehdy se rozhodli, že začnou i v rámci bytových osvěžovačů používat čisté parfumářské prvky a esence. A tak v roce 1990 vzniká jedinečný voňavý svět Culti aroma difuzérů. Culti pečlivě promýšlí poměry mezi prostory, aby provonění bylo dokonalé.  Vůně jsou charakteristické dokonalou rovnováhou surovin - přírodních a extrahovaných materiálů, dlouhou výdrží, kvalitou nejvyšší úrovně a estetickými hodnotami, které přináší sofistikovaný design.

Pod značkou Culti najdete kromě prvotřídních osvěžovačů vzduchu také sérii unisex parfémů pro muže i ženy. Culti Ode Rosae  parfemovaná voda unisex nabízí jedinečné propojení marocké růže s řadou dalších ingrediencí, jako např. černý rybíz, vetiver nebo osmanthus. Netradiční, vysoce kvalitní vonná kompozice zaujme vaše čichové buňky na první pokus. Vyzkoušet můžete také například parfemovanou vodu unisex Culti Anym'Ale, která je skutečným výkřikem pikantnosti a svěžesti. Harmonie, magie, výzva, svoboda - to jsou ingredience namíchané v typickém hnědém flakonu se stříbrným uzávěrem.

Historie značky Culti patří k úspěšným příběhům posledních desetiletí. Je důkazem toho, jak originální nápad, síla tvořivosti a nekompromisní důraz na kvalitu mohou zrodit fenomén doby.

Značka
Culti Mateliér Dolcedro 6 200g
Zdarma
1 854 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Culti Mateliér Spezie Fresche 4 200g
Zdarma
1 854 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Culti Mateliér Stella 5 200g
Zdarma
1 854 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Culti Mateliér Verderosa 2 200g
Zdarma
1 854 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Culti Stile Aqqua 1200g
Zdarma
4 816 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Culti Profumo A
1 937 Kč
Momentálně nedostupné
Culti Infinito
2 644 Kč
Momentálně nedostupné
Culti Ode Rosae
1 937 Kč
Momentálně nedostupné
Culti Anym'Ale
2 644 Kč
Momentálně nedostupné
Culti Thessenza
2 644 Kč
Momentálně nedostupné
KATEGORIE
ZNAČKY
Oblíbené
Zobrazit všechny značky

SHOPROKU 2018