Chanel Coco Mademoiselle W EDT 100ml
toaletní voda 100ml

Nabízíme dámské toaletní vody Chanel Coco Mademoiselle.
Zdarma
Chanel Coco Mademoiselle
Další obrázky
Varianta: 100ml
2 550 Kč
Zvolte variantu
Skladem > 5 ks
Kód:100441
Zdarma
2 550 Kč
Kód: 100441
2 550 Kč

Chanel Coco Mademoiselle W EDT 100ml
toaletní voda 100ml

**Chanel Coco Mademoiselle** je svěží a smyslná. Je to vůně mladé sofistikované sexy ženy, aktivní obyvatelky města, spokojené s jejím životem. Dovedně odlehčené tóny jednotlivých složek parfému Coco Mademoiselle, vyúsťují ve zcela moderní vůni. _Chanel Coco Mademoiselle_ evokuje uvolnění a sexy šarm. V roce 2002 se tento parfém od Chanel stal nejlepší dámskou vůní.
Parametry a složení
Složení
Hlavaheliotrop, bergamot, pomeranč
Základpačuli, vetiver, vanilka, bílé pižmo
Srdcelístek jasmínu, růže
ZnačkaChanel
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Chanel

Parfémy Chanel způsobily převrat, naprostou revoluci mezi parfémy. Parfémy Chanel nebyly jen parfémy, ale nabízely něco více. Styl. Osobitost. Trend. Tyto vlastnosti parfémům Chanel vydržely dodnes.

Respekt značky Chanel

Od představení svého nejznámějšího modelu, který si udržuje respekt a obdiv dodnes, nabídl Chanel spoustu nových modelů. Chanel je respektovaným výrobcem parfémů. Lidé oděni do vůně parfémů Chanel, zase respektovanými osobami.

Pánské a dámské parfémy Chanel

Na Parfemy SP nabízíme dámské parfémy Chanel a pánské parfémy Chanel, které patří mezi nejžádanější modely mezi parfémy Chanel. V naší nabídce naleznete i takové parfémy, jako Chanel Coco Mademoiselle nebo Chanel no. 5.

 

Produkt nebyl hodnocen