Bvlgari Petits et Mamans U EDT 100ml
toaletní voda 100ml

Unisex toaletní vody Bvlgari Petits et Mamans jsou velmi jemná vůně pro děti a maminky.
Bvlgari Petits et Mamans U EDT 100ml
Další obrázky
Kód: 200356
853 Kč
Dostupnost:
Skladem 3 ks

Bvlgari Petits et Mamans U EDT 100ml
toaletní voda 100ml

Unisex toaletní voda Bvlgari Petits et Mamans EDT 100ml je velmi jemná vůně pro děti a maminky. Vůně Bvlgari Petits et Mamans je vytvořena z nejjemnějšího druhu čaje, heřmánkového, který je hlavní složkou této vůně. Je obohacený o originální pudrový tón, jehož lehká vůně již dlouho promlouvá k dospělým i dětem.

Bvlgari Petits et Mamans obsahuje také exkluzivní přírodní složky jako je broskvový a liliový výtažek, v kombinaci s relaxačními vlastnostmi heřmánku zaručují jemnost celé koupelové kolekce Petits et Mamans.

Parametry a složení
Složení
Hlavamandarinka, petitgrain
Srdcebílá broskev, kosatec
Základvanilka
UrčeníPro ženy
ZnačkaBvlgari
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Bvlgari

Původ značky Bulgari je v malé vesničce v oblasti Epirus v Řecku, kde zakladatel rodiny, Sotirio, vytvářel vzácné rytiny ze stříbra. V roce 1992 spojila značka Bulgari svou tvorbu šperků, módních doplňků a hodinek s výrobou exkluzivních parfémů, zahájenou Eau Parfumée au thé vert. Mnoho věcí se v průběhu doby změnilo a dnes má Bulgari exkluzivní obchody v největších městech po celém světě. Filosofie, která stojí při zrodu každého výtvoru, zrozená ze stylistické studie charakterizované inovací tvarů a vzorů, podtrhující styl a eleganci dnešních žen a mužů však zůstala nezměněna.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018