Bvlgari Omnia Crystalline W EDT 65ml
toaletní voda 65ml

Dámské toaletní vody Bvlgari Omnia Crystalline působí jako přírodní křišťál a skrývají v sobě vzrušující průzračnost a svěžest bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi.
Bvlgari Omnia Crystalline
Další obrázky
Varianta: 65ml
1 038 Kč
Zvolte variantu
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:07000526
561 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:100086
838 Kč
U dodavatele - expedice do 48h
Kód:100087
1 038 Kč
Kód: 100087
1 038 Kč

Bvlgari Omnia Crystalline W EDT 65ml
toaletní voda 65ml

Dámská toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline EDT 65ml v sobě stejně jako přírodní křišťál skrývá mnoho rozmanitých vrstev – vonných tónů, které společně vytvářejí její originální a ojedinělou vůni.

Počáteční tóny Bvlgari Omnia Crystalline přinášejí vzrušující průzračnost svěžího bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi. Tajemné srdce vůně Bvlgari Omnia Crystalline poodhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, aniž by porušoval svěží charakter celé kompozice.

Parametry a složení
Složení
Hlavabambus, hruška nashi
Srdcekasie, lotosový květ, zelený čaj
Základdubový mech, guajakové dřevo, pižmo
ZnačkaBvlgari
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Bvlgari

Původ značky Bulgari je v malé vesničce v oblasti Epirus v Řecku, kde zakladatel rodiny, Sotirio, vytvářel vzácné rytiny ze stříbra. V roce 1992 spojila značka Bulgari svou tvorbu šperků, módních doplňků a hodinek s výrobou exkluzivních parfémů, zahájenou Eau Parfumée au thé vert. Mnoho věcí se v průběhu doby změnilo a dnes má Bulgari exkluzivní obchody v největších městech po celém světě. Filosofie, která stojí při zrodu každého výtvoru, zrozená ze stylistické studie charakterizované inovací tvarů a vzorů, podtrhující styl a eleganci dnešních žen a mužů však zůstala nezměněna.

Produkt nebyl hodnocen