Bvlgari Omnia Crystaline W EDT 65ml TESTER
toaletní voda tester 65ml

Dámské toaletní vody Bvlgari Omnia Crystalline v sobě skrývají mnoho rozmanitých vrstev, které společně vytvářejí jejich originální a ojedinělé vůně. Vůně Bvlgari Omnia Crystalline byla uvedena na trh v roce 2005.
Bvlgari Omnia Crystaline W EDT 65ml TESTER
Další obrázky
Kód: 203030
877 Kč
Dostupnost:
U dodavatele - expedice do 48h
SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY
Mohlo by se vám také líbit

Bvlgari Omnia Crystaline W EDT 65ml TESTER
toaletní voda tester 65ml

Dámská toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline EDT 65ml TESTER v sobě, stejně jako přírodní křišťál, skrývá mnoho rozmanitých vrstev - vonných tónů, které společně vytvářejí její originální a ojedinělou vůni.

Počáteční tóny Bvlgari Omnia Crystalline přinášejí vzrušující průzračnost svěžího bambusu v kombinaci se šťavnatým nashi. Tajemné srdce vůně poodhaluje závoj upředený z nitek vábivé něhy lotosových květů, aniž by porušoval svěží charakter celé kompozice. Decentní a smyslnou tečku tvoří balzové dřevo, které v sobě skrývá půvabnou hloubku duše celé vůně.

Vůně Bvlgari Omnia Crystalline byla uvedena na trh v roce 2005.

Parametry a složení
Složení
Hlavabambus, hruška nashi
Srdcelotosový květ
Základbalsové dřevo
TesterAno
UrčeníPro ženy
ZnačkaBvlgari
Typ flakónutester
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Bvlgari

Původ značky Bulgari je v malé vesničce v oblasti Epirus v Řecku, kde zakladatel rodiny, Sotirio, vytvářel vzácné rytiny ze stříbra. V roce 1992 spojila značka Bulgari svou tvorbu šperků, módních doplňků a hodinek s výrobou exkluzivních parfémů, zahájenou Eau Parfumée au thé vert. Mnoho věcí se v průběhu doby změnilo a dnes má Bulgari exkluzivní obchody v největších městech po celém světě. Filosofie, která stojí při zrodu každého výtvoru, zrozená ze stylistické studie charakterizované inovací tvarů a vzorů, podtrhující styl a eleganci dnešních žen a mužů však zůstala nezměněna.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018