Brunette Resurrection Style Dust 3,5g
gel na vlasy 3,5 g.

Nabízíme revoluční zázračný pudr pro brunety label.m Brunette Resurrection Style Dust který Vaše vlasy oživí a maximálně je zvedne od kořínků!
Brunette Resurrection Style Dust 3,5g
Další obrázky
Kód: 600369
629 Kč
Dostupnost:
Skladem > 5 ks

Brunette Resurrection Style Dust 3,5g
gel na vlasy 3,5 g.

label.m Brunette Resurrection Style Dust 3,5g revoluční produkt! Zázračný pudr, který Vaše vlasy oživí a maximálně je zvedne od kořínků!

Profesionální velmi kvalitní přípravek pro oživení a zvednutí vlasů label.m Brunette Resurrection Style Dust je určen k použití v kadeřnických salonech i domácnostech.

Specifikace:

• Vytváří a mění Váš styl, efekt natupírovaných vlasů bez tupírování

• Dodá vlasům dynamickou strukturu a neskutečný objem

• Pozvedne jakýkoliv typ vlasů na jinou úroveň 

!!! Neobsahuje sulfáty, parabeny a chlorid sodný !!!

Parametry a složení
UrčeníPro ženy
Značkalabel.m
VIDEO A OBRÁZKY
O značce label.m

Label.m je módou inspirovaná profesionální vlasová kosmetika vyvinutá profesionálními stylisty uměleckého týmu kadeřníků v čele s Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck. Posláním značky label.m je inspirovat a vychovávat ke kreativitě a individualitě.

Filozofií značky je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy. Značka vlasové kosmetiky label.m přináší na trh kompletní řady od šamponů, kondicionérů, přípravků pro suchý a mokrý hair styling, tak i vybavení a další pomůcky, které ocení především kadeřníci, kadeřnické salóny a zákazník, pokud si zakoupí kadeřnické přípravky s logem label.m také domů.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018