Avril Lavigne Forbidden Rose W EDP 10ml
parfémovaná voda 10ml

Jedinečná a mystická vůně plná zakázaného ovoce dodá dívkám odvahu žít podle vlastních pravidel a nebát se překračovat hranice.
Avril Lavigne Forbidden Rose W EDP 10ml
Další obrázky
Kód: 07001279
149 Kč
Dostupnost:
U dodavatele - expedice do 48h
Značka: Avril Lavigne Dotaz na prodejceOdeslat známémuPřidat k oblíbeným

Avril Lavigne Forbidden Rose W EDP 10ml
parfémovaná voda 10ml

Jedinečná a mystická vůně plná zakázaného ovoce dodá dívkám odvahu žít podle vlastních pravidel a nebát se překračovat hranice. Sladce měkká vůně, která otvírá náruč plnou květin a vanilky. Nechte se pozvat do světa romantických lotosů, růží a pralinek. Unikátní design flakonu vás uchvátí na první pohled. Představuje černou růži ovinutou ostnatým drátem kolem hrdla flakonu. Ostnatý drát ukrývá jedinečné tajemství - trendy prsten jako odvážný doplněk. Vůně byla na trh uvedena v roce 2010. O této vůni vám více napoví náš magazín.

Parametry a složení
Složení
Hlavabroskev, jablko, pepř
Základsantalové dřevo, vanilka, mexická čokoláda
Srdceleknín, heliotrop, jablko
ZnačkaAvril Lavigne
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Avril Lavigne

Avril Lavigne, tak zní jméno slavné mladé zpěvačky, která pochází z Kanady. Její pestrá a přínosná kariéra se začala formovat již v roce 1998. Od té doby vyprodukovala bezpočet hudebních alb, které sklízí stále silné ovace. Kromě hudby se však kontroverzní Avril Lavigne začala angažovat i ve světě módy a vůní. V roce 2009 přišla na trh se svými parfémy, které nesou právě její jméno Avril Lavigne. Svůj rozporuplný životní styl se snažila specifikovat i prostřednictvím punkových arómat a přísad, které jsou typické pro její osobitý styl.

Avril Lavigne, tak znie meno slávnej mladej speváčky, ktorá pochádza z Kanady. Jej pestrá a prínosná kariéra sa začala formovať už v roku 1998. Od tej doby vyprodukovala bezpočet hudobných albumov, ktoré žne stále silné ovácie. Okrem hudby sa však kontroverzný Avril Lavigne začala angažovať aj vo svete módy a vôní. V roku 2009 prišla na trh so svojimi parfémy, ktoré nesú práve jej meno Avril Lavigne. Svoj rozporuplný životný štýl sa snažila špecifikovať aj prostredníctvom punkových aróm a prísad, ktoré sú typické pre jej osobitý štýl.

Produkt nebyl hodnocen