Aigner Starlight W EDP 100ml
parfémovaná voda 100ml

Dámské parfémy Aigner Starlight představují voňavý svět zahalený do oblaku tajemství určený jen pro ženy.
Aigner Starlight
Další obrázky
Varianta: 100ml
652 Kč
Zvolte variantu
Skladem > 5 ks
Kód:200581
652 Kč
Kód: 200581
652 Kč

Aigner Starlight W EDP 100ml
parfémovaná voda 100ml

Dámský parfém Aigner Starlight EDP 100ml představuje voňavý svět zahalený do oblaku tajemství určený jen pro ženy. Představte si purpurové nebe, kde hvězdy problikávají za pavučinkou z mraků. A uprostřed toho všeho průhled s pohádkovým výtahem ke hvězdám, kam mohou jen výjimečné ženy.

Ženy Aigner Starlight - ženy, které se narodily proto, aby zářily. Žena Aigner Starlight hltá plnými doušky potěšení života a přitom nezapomíná na to, co chce. Jak už napovídá její jméno, jedná se o ženu s hvězdným svitem, který šíří kolem sebe spolu s nezaměnitelnou vůní Aigner Starlight.

Parametry a složení
Složení
Hlavabergamot, ananas
Srdcekmín, jasmín, jahoda
Základpačuli, santalové dřevo, vanilka, pižmo
ZnačkaAigner
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Aigner

Návrhář Etienne Aigner jako většina ostatních značek se původně zabývala módou a doplňky, jako výroba kožených kabelek. Není divu, že do spektra své činnosti přibrala v roce 1975 navrhování parfémů. Jako první vznikl parfém Aigner Parfume No. 1. Parfémy jsou inspirovány nadčasovými a ušlechtilými materiály jako je kůže a ambra.

Při vzniku vůně Aigner White Woman se nechal parfumér inspirovat nadčasovými a ušlechtilými materiály jako je kůže a ambra, přičemž jim zároveň dokázal vdechnout svěžího mladého ducha, který je ještě více aktuální a ženský než kdy jindy.

Produkt nebyl hodnocen

SHOPROKU 2018