Adidas Control Cool & Care deospray pro ženy 150 ml
dámský deodorant ve spreji 150 ml

Ultra Protection. Vůbec poprvé adidas vytvořil složení antiperspirantů navržené výhradně pro splnění specifických potřeb žen.
Adidas Control Cool & Care deospray pro ženy 150 ml
Další obrázky
Kód: 04000039
60 Kč
Dostupnost:
U dodavatele - expedice do 48h

Adidas Control Cool & Care deospray pro ženy 150 ml
dámský deodorant ve spreji 150 ml

Vůbec poprvé adidas vytvořil složení antiperspirantů navržené výhradně pro splnění specifických potřeb žen. Ať už soutěží na hřišti, nebo se pohupují na tanečním parketu, nové složení adidas Cool & Care pro ženy účinně chrání pleť a nabízí dávku svěžesti. Všechny produkty v nové řadě Cool & Care poskytují 48hodinovou ochranu a obsahují zvláčňující prostředky, které zklidňují a chrání pleť. Obal je ergonomicky tvarovaný, aby pohodlně padnul do ženské ruky.

Parametry a složení
ZnačkaAdidas
UrčeníPro ženy
VIDEO A OBRÁZKY
O značce Adidas

Adidas jsou známy především ve spojitosti s produkcí sportovních oděvů, obuvi a dalších doplňků. Vlastní vznik značky Adidas se datuje na rok 1925 a samotným zakladatelem dnes již gigantické korporace je Adolf Dassler. Ten ze sebe pravděpodobně utvořil dnes asi nejprodávanějšího výrobce se sportovní tématikou.

V posledních několika letech však tento producent zamířil i do odvětví parfumérie. Adidas tedy začal prodávat i svěží a sportovní vůně, které jsou prezentovány pod záštitou společnosti Coty. Propracované série parfémů a řady jedinečných produktů Adidas se pyšní velice originálními, lehkými a nenásilnými vůněmi, které do určité míry korespondují i s celkovým sportovním charakterem této značky.

 

Produkt nebyl hodnocen